НОВОСТИ ДНЯ: Вчені виявили останки давної тварини, старішої за динозаврів  Для перемоги над Росією Україна потребує американських F-16: експерт пояснив, чому МіГ-29 не вистачить  Чому крижана оболонка супутника Юпітеру обертається швидше за ядро: нове дослідження  На кого вже “полюють” роботодавці і які професії стануть головними після перемоги  Чому Путін припхався до Криму: Фейгін назвав основну мету диктатора  Де в Україні найдорожча оренда житла  На вулиці все тепліше: прогноз погоди на 20 березнявсе новости дня
Життя та Стиль
Спорт
27.09.2022 264

На сьогоднішній день введено 134 санкції проти білоруських та російських спортсменів, – Гутцайт

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів, як Україна у кооперації з міжнародною спортивною спільнотою бореться за усунення представників Росії та Білорусі від змагань.

"На сьогоднішній день 134 санкції по практично всіх федераціях (більше ста), щоб ми не допускали білоруських і російських спортсменів. Хочу зазначити, що за цим стоїть потужна робота наших федерацій, НОК, Сергія Бубки, Міністерства… З першого дня ми всі разом працюємо, щоби не з’являлися спортсмени (на змаганнях, – прим. ред.) з Росії та Білорусі", – заявив Гутцайт.

"З першого дня повномасштабної війни ми це відслідковуємо, пишемо листи, постійно спілкуємось на рівні міністрів спорту та спортивних федерацій. Іншого шляху, окрім дипломатичного, немає. Як президент національної федерації фехтування я написав листа до міжнародної федерації (про недопуск представників РФ і РБ, – прим. ред.). Але президентом цієї федерації є росіянин (Алішер Усманов, – прим. ред.), багато росіян інтегровані до органів управління. Тому іноді це складно, але ми продовжуємо над цим працювати", – наголосив міністр.

Оценка материала:

5.00 / 1
На сьогоднішній день введено 134 санкції проти білоруських та російських спортсменів, – Гутцайт 5.00 5 1
Життя та Стиль / Спорт
27.09.2022 264
Еще материалы раздела «Спорт»