НОВОСТИ ДНЯ: Дешевше, ніж в Європі. Ціни на автомобілі в Україні знижуються під час війни: деталі  В Україні запровадять випробувальний термін для контрактників: Рада зробила перший крок  Смачніше за салат "з крабових паличок": неймовірна закуска за 5 хвилин  Резніков пояснив, для чого Україні морські дрони  Вночі — до 9 морозу: синоптики розповіли про погоду в Україні на вихідні  Трильйон на оборону та повсякденні труднощі: які ризики для економіки України принесе 2023 рік  Як приготувати найпопулярніший китайський омлет: простий рецептвсе новости дня
Життя та Стиль
Спорт
27.09.2022 211

На сьогоднішній день введено 134 санкції проти білоруських та російських спортсменів, – Гутцайт

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів, як Україна у кооперації з міжнародною спортивною спільнотою бореться за усунення представників Росії та Білорусі від змагань.

"На сьогоднішній день 134 санкції по практично всіх федераціях (більше ста), щоб ми не допускали білоруських і російських спортсменів. Хочу зазначити, що за цим стоїть потужна робота наших федерацій, НОК, Сергія Бубки, Міністерства… З першого дня ми всі разом працюємо, щоби не з’являлися спортсмени (на змаганнях, – прим. ред.) з Росії та Білорусі", – заявив Гутцайт.

"З першого дня повномасштабної війни ми це відслідковуємо, пишемо листи, постійно спілкуємось на рівні міністрів спорту та спортивних федерацій. Іншого шляху, окрім дипломатичного, немає. Як президент національної федерації фехтування я написав листа до міжнародної федерації (про недопуск представників РФ і РБ, – прим. ред.). Але президентом цієї федерації є росіянин (Алішер Усманов, – прим. ред.), багато росіян інтегровані до органів управління. Тому іноді це складно, але ми продовжуємо над цим працювати", – наголосив міністр.

Оценка материала:

5.00 / 1
На сьогоднішній день введено 134 санкції проти білоруських та російських спортсменів, – Гутцайт 5.00 5 1
Життя та Стиль / Спорт
27.09.2022 211
Еще материалы раздела «Спорт»