НОВОСТИ ДНЯ: Бюджетні страви на Новий рік 2023: просте меню на святковий стіл  Почали заробляти. Рекордна кількість українців хочуть залишитися в Британії  Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецепти  Де при купівлі нерухомості можна отримати дозвіл на проживання: країни  Холод та сніг: синоптики розповіли, яку погоду принесе початок тижнявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
28.09.2022 597

Анна Кошмал про акторів зі «Сватів»: так трапляється, що ти помиляєшся в людях»

Українська акторка Анна Кошмал, яка стала відомою завдяки "Сватам", прокоментувала поведінку своїх колег за серіалом.

9faefc63be6f9fd47340fdb19d791a9a_28.09.22

Відома акторка Анна Кошмал свого часу стала популярною завдяки серіалу "Свати", де також грали російські актори. Пише ТСН. 

Коли почалася повномасштабна війна в Україні, росіяни вирішили стати на бік агресора. Навіть попри те, що у Анни були чудові взаємини з колегами із Росії, вони її не підтримали. Ба більше, російські актори засудили Кошмал, яка розповідає правду про війну в Україні.

Як зазначила знаменитість у програмі ЖВЛ, вона свого часу помилилася в людях.

"Ні, не зв'язувались. У нас були дуже теплі стосунки. Але, яке це зараз має значення. Я стою за своїх. Так трапляється у житті, що ти помиляєшся в людях", - прокоментувала Анна.

Зазначимо, російські актори, які грали в серіалі "Свати", підтримали криваву політику кремлівського диктатора Путіна. Зокрема Добронравов, який грав роль Івана Будька, їздив до госпіталю до російських окупантів.

Своєю чергою, Тетяна Кравченко, яка є уродженкою Донецька і грала Валюху, бабусю героїні Анни Кошмал у серіалі "Свати", назвала артистку "підлою" і "невдячною". А все тому, що акторка має антивоєнну позицію.

Оценка материала:

5.00 / 2
Анна Кошмал про акторів зі «Сватів»: так трапляється, що ти помиляєшся в людях» 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
28.09.2022 597
Еще материалы раздела «Суспільство»