НОВОСТИ ДНЯ: В Україні мають намір перевипустити всі посвідчення водія: в чому причина  Дешевше, ніж в Європі. Ціни на автомобілі в Україні знижуються під час війни: деталі  В Україні запровадять випробувальний термін для контрактників: Рада зробила перший крок  Смачніше за салат "з крабових паличок": неймовірна закуска за 5 хвилин  Резніков пояснив, для чого Україні морські дрони  Вночі — до 9 морозу: синоптики розповіли про погоду в Україні на вихідні  Трильйон на оборону та повсякденні труднощі: які ризики для економіки України принесе 2023 ріквсе новости дня
Політика
Україна
28.09.2022 337

Оновили правила виїзду чоловіків за кордон: яких категорій українців стосуються зміни

Від 27 вересня набули чинності зміни до правил перетинання кордону, затверджені постановою Кабінету міністрів України від 10 вересня 2022 року № 1044.

151ad2373aa6929650d5d6954286e4e8_28.09.22

Зміни переважно стосуються порядку пропуску через кордон осіб, які мають проблеми зі здоров’ям, та тих, хто їх супроводжує.

Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби України. Пише ТСН. 

Відповідно до змін, громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які є супроводжувачами, вже не обмежена кількість перетинів кордону на виїзд з України. Зауважимо, раніше дозволялося лишень 1 раз на час дії воєнного стану. Вказані чоловіки тепер можуть виїжджати за кордон до осіб з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, дітей з інвалідністю чи визначених переліком захворювань, яких вони доглядають, якщо зазначені особи (діти) перебувають на консульському обліку.

У ДПСУ наголошують, що українці, які підлягають призову під час мобілізації, зобов’язані повернутися з-за кордону не пізніше, ніж особи, яких вони супроводжували.

"Постанова чітко регламентує категорії осіб та документи, які необхідні для перетину кордону. Варто наголосити, що для різних категорій осіб визначені різні документи, які підтверджують ступінь спорідненості чи факти здійснення догляду. Для уникнення відмов у пропуску рекомендуємо особам, які планують перетинання кордону, перед прибуттям до пунктів пропуску ретельно ознайомитися з вимогами Правил перетинання кордону та мати усі передбачені документи", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, студентів іноземних університетів більше не будуть випускати за кордон під час воєнного стану.

Оценка материала:

5.00 / 1
Оновили правила виїзду чоловіків за кордон: яких категорій українців стосуються зміни 5.00 5 1
Політика / Україна
28.09.2022 337
Еще материалы раздела «Україна»