НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Україна
28.09.2022 268

Дадуть дві гранати, сухарі та кинуть на забій: військовий експерт оцінив, чи можуть новомобілізовані росіяни змінити перебіг війни

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник впевнений, що новомобілізовані росіяни не переламають лінію фронту.

8b2d1d00f99d3694819beb1b56a45298_28.09.22

За його словами, російське керівництво не планує проводити жодної підготовки, Кремль кидає мобілізованих "на забій" Збройним силам України.

Про це Петро Черник розповів на Youtube-каналі ТСН.

"Лінію фронту не переламають. Бо це буде дуже низькопробний матеріал. Жодної підготовки не буде, їх взують в кірзаки, дадуть гвинтівку "Мосіна" на чотири снаряди, дві гранати, можливо, РПГ 18 "Муху", які виготовили в СРСР, дадуть жменьку сухарів, лопатку, яка вважаються для них зброєю, і кинуть на забій. Однак цей біоматеріал доведеться "перемелювати" доволі довго", - сказав експерт.

Він нагадав, що 24 лютого російська армія наступала на Україну із майже 200 тис. військом, яке українські сили уже фактично їх перебили.

"Ми одне вже перемололи. Одне вже є заміщене, але вони ще є на нашій території. Ми з ними досі б'ємося", - додав Черник.

Нагадаємо, в соціальній мережі розміщують відео, як українські військові вигнали російських окупантів із села Коровій Яр Донецької області. Поки підтвердження цієї інформації від офіційних представників немає.

Оценка материала:

5.00 / 2
Дадуть дві гранати, сухарі та кинуть на забій: військовий експерт оцінив, чи можуть новомобілізовані росіяни змінити перебіг війни 5.00 5 2
Політика / Україна
28.09.2022 268
Еще материалы раздела «Україна»