НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Світ
29.09.2022 1795

Очільник ЦРУ назвав проблеми в путінській армії

Директор ЦРУ Вільям Бернс зауважує, що російські війська у війні в Україні мають чимало проблем.

496da83b09c74f9d52d14bd164a4798c_29.09.22

За його словами, серед проблем армії країни-агресорки Росії не лише особовий склад. "Людські ресурси - лише одна з них", наголошує Бернс.

Про це повідомляє американська телерадіомережа CBS. Пише ТСН. 

"Навіть якщо він зможе мобілізувати 300 тис. солдатів, це не означає, що зможе кинути людей як гарматне м'ясо на фронт. Багато з яких не будуть добре навчені, багато з яких не матимуть спорядження, необхідної їм матеріально-технічної підтримки", - наголосив директор ЦРУ.

За його словами, "наразі дуже важко сказати", чи президент-диктатор Володимир Путін блефує про ядерну зброю. Втім, американська розвідувальна спільнота не бачить "яких-небудь практичних доказів" того, що глава Кремля думає про використання ядерної зброї.

"Що нам потрібно зробити, то це поставитися до цього дуже серйозно, стежити за ознаками реальних приготувань", - сказав Бернс і додав, що політики також мають "прямо повідомляти про серйозні наслідки, які спричинить будь-яке застосування ядерної зброї".

Нагадаємо, у Головному управлінні розвідки Міноборони України розповіли, що під путінську мобілізацію потрапляє ще й інтелігенція із центральних регіонів Росії.

Оценка материала:

5.00 / 4
Очільник ЦРУ назвав проблеми в путінській армії 5.00 5 4
Політика / Світ
29.09.2022 1795
Еще материалы раздела «Світ»