НОВОСТИ ДНЯ: У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів  На вихідних потеплішає - «плюс» прогнозують навіть уночі  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Політика
Україна
29.09.2022 4135

Путіністка Анна Семенович потрапила до "чорного списку" Мінкульту

Російську співачку Анну Семенович визнали такою, що створює загрозу нацбезпеці.

a73bed17d3f0e1a75983ed96255b2713_29.09.22

Палка прихильниця політики Путіна, виконавиця Анна Семенович потрапила до "чорного списку" Мінкульту. Пише ТСН. 

Загалом, путіністку визнали такою, що створює загрозу національній безпеці за поданням СБУ. Відтепер Семенович заборонено в'їжджати на територію України.

На сайті Мінкульту зазначено, що обмеження проти російської виконавиці почали діяти від 26 вересня. Нині у "чорному списку" перебуває 210 осіб, які загрожують національній безпеці України. Утім, по факту таких осіб 209, адже репера Morgenshtern занесли до списку двічі: під справжнім прізвищем та псевдонімом.

Зазначимо, Анна Семенович активно підтримує загарбницьку політику кремлівського диктатора Путіна. Знаменитість критикувала українських артистів за їхню антивоєнну позицію.

Путіністка їздила навідувати російських окупантів, які вбивали невинних людей та мародерили. Також знаменитість виходить на мітинги проти санкцій, які запровадили проти Росії, та виступає на цинічних концертах з лозунгом "За мир".

Оценка материала:

5.00 / 4
Путіністка Анна Семенович потрапила до "чорного списку" Мінкульту 5.00 5 4
Політика / Україна
29.09.2022 4135
Еще материалы раздела «Україна»