НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Україна
29.09.2022 268

Російським полоненим в Україні дозволять телефонувати рідним: деталі

Кожен російський військовополонений відтепер зможе дзвонити рідним раз на кілька днів.

c7d92ecac3a4fe4de87d7363832ba87a_29.09.22

Таким чином українська сторона забезпечує дотримання Женевських конвенцій, які, зокрема, передбачають спілкування військовополонених з рідними. Пише ТСН. 

Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

"Кожен російський військовополонений зможе дзвонити додому раз на кілька днів. Тривалість однієї розмови – до 15 хвилин. Розмови будуть записані та зберігатимуться на сервері", - йдеться у повідомленні.

Згідно з Женевськими конвенціями, військовополонені повинні мати можливість спілкуватися з рідними та близькими. Під час Першої та Другої світових воєн цю можливість забезпечувала пошта, зараз крім неї військовополонені можуть скористатися послугами IP-телефонії.

"Це важливий крок у напрямку дотримання прав військовополонених згідно з нормами Женевських конвенцій. Полоненим важливо підтримувати зв’язок з родинами, щоби уникнути депресій та навіть суїцидів", - наголосили у міністерстві.

Нагадаємо, звільнені з російського полону п'ять командирів-захисників "Азовсталі" незабаром зможуть побачитися зі своїми рідними.

Оценка материала:

5.00 / 2
Російським полоненим в Україні дозволять телефонувати рідним: деталі 5.00 5 2
Політика / Україна
29.09.2022 268
Еще материалы раздела «Україна»