НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Світ
29.09.2022 442

Росія хоче відправити на війну першокурсників військово-морської академії, батьки протестують – ГУР

Курсантів тримають під цілодобовою охороною.

2637f1e295f67ddc3d3d868e9364685a_29.09.22

Військове керівництво Росії хоче залучити до війни проти України першокурсників військово-морської академії імені адмірала Кузнєцова у Санкт-Петербурзі. Батьки першокурсників протестують проти відправки курсантів на війну. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

"Після місяця навчань у академії, курсантів виселили з казарми, яку передали під потреби мобілізації, до будівлі без ремонту та вікон. Щоб уникнути спілкування з батьками та самовільного залишення місця служби, курсанти перебувають під цілодобовим спостереженням та охороною. Батьки курсантів звернулися до керівництва академії, але у зустрічі їм відмовили", - повідомляє ГУР.

Нагадаємо, мобілізовані росіяни, ледь не плачучи, розповідають, що їх одразу відправили на фронт (відео).

Оценка материала:

5.00 / 2
Росія хоче відправити на війну першокурсників військово-морської академії, батьки протестують – ГУР 5.00 5 2
Політика / Світ
29.09.2022 442
Еще материалы раздела «Світ»