НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Політика
Світ
29.09.2022 904

У Москві планують провести концерт на честь захоплення українських територій: названо дату

У Москві Путін збирається провести 30 вересня концерт на честь завершення так званих “референдумів” на окупованих територіях України.

9189e734c80b31775524202577588cdc__29.09.22

У Москві на 30 вересня запланований концерт на честь завершення “референдумів” на окупованих територіях України. Концерт пройде на Красній площі. Пише ТСН. 

Про це пише російське видання “Медуза”.

Як зазначається, захід пройде на Червоній площі в Москві. На нього збирають співробітників московських компаній. Відомо про це стало  з листа співробітникам “Мосінжпроекту”, який опинився в розпорядженні російського видання “Холод”.

Також 30 вересня фюрер Путін може звернутися до Федеральних зборів, де оголосить про анексію самопроголошених “ДНР”, “ЛНР” та окупованих Херсонської та Запорізької областей.

Нагадаємо, що Путін хоче перекинути війська до Білорусі для удару по Волині та Києву.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Москві планують провести концерт на честь захоплення українських територій: названо дату 5.00 5 1
Політика / Світ
29.09.2022 904
Еще материалы раздела «Світ»