НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Політика
Україна
29.09.2022 215

"Хотите жить – бегите": Зеленський закликав мобілізованих росіян боротися за своє, а не "лізти" до України

Президент України Володимир Зеленський вкотре звернувся до мобілізованих росіян з закликом тікати та здаватися в полон ЗСУ.

3c757c02b8bcb531748a9dda02e03a31_29.09.22

Глава держави також порадив громадянам Росії боротися на власних вулицях за власну свободу, якщо вони хочуть жити. Пише ТСН. 

Про це він сказав у відеозверненні 28 вересня.

"Що стосується ситуації на фронті, для нас все зрозуміло. Тому повторюю ще раз. Для тех, кто понимает только по-русски. Хотите жить – бегите. Хотите жить – сдавайтесь в плен. Хотите жить – боритесь на своих улицах за свою свободу", – закликав Зеленський.

"У вас и так всё забрали. Или у кого-то из вас есть нефтяные вышки? Есть дворцы? Есть виноградники? Может, есть яхты? Или какой-то банк? За что вы вообще боретесь? У вас есть только кредиты, что-то вечером пожрать и теперь – мобилизация. Боритесь за своё! Не лезьте на нашу землю, в нашу душу и в нашу культуру. Слава Україні!", – наголосив президент України.

Нагадаємо, у прокуратурі АР Крим порадили, що робити кримчанам у разі їхньої мобілізації до російської армії.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Хотите жить – бегите": Зеленський закликав мобілізованих росіян боротися за своє, а не "лізти" до України 5.00 5 2
Політика / Україна
29.09.2022 215
Еще материалы раздела «Україна»