НОВОСТИ ДНЯ: За що Росія воює, якщо вона в кінцевому підсумку програє: відповідь Арестовича  "Кремль благатиме переговорів": військовий експерт розповів, як Україна може виграти війну  Росія використала заяву Міноборони Білорусі для нагнітання ситуації, - ISW  Не 100 тисяч: Арестович озвучив втрати України на війні з РФ  Українські вчені виявили новий ген, який відповідає за статевий розвиток та безпліддя людини  Польща готується до масового напливу українців, кількість новоприбулих зростає вже: скільки приїхало за два тижні  До 50 тисяч гривень. Ким працюють українські біженці у Чехії та скільки заробляютьвсе новости дня
Політика
Україна
30.09.2022 1541

Довели російських блогерів до істерики: "мобіки" з РФ розбіглися в різні боки після першої автоматної черги в Лимані

"Свіжемобілізовані" росіяни втекли з поля бою ще на початку.

a82d035df4fb5143eeee890723b67cfc_30.09.22

Російська "мобілізація" вже дає перші плоди. Мобілізовані громадяни РФ просто втікають з поля бою. Пише ТСН. 

Про це в Мережі волають російські військові блогери.

Мова йде про Лиман на Донеччині, де зараз найбільш спекотно для росіян, і куди перекинули щойно мобілізованих.

"Просто жалюгідне гівно. 1000 мобілізованих прислали в Лиман для підкріплення фронту, наказали тримати свою ділянку. Так ці щурі єб**чі розбіглися в різні боки, коли почули перші автоматні черги. Боягузи. Як воювати збираєтеся", - істерить військовий блогер.

Ще один твіт не менш істеричний.

"Мразота, набрали диванних довбо**бів. Ви подивіться на себе, бл*, в інтернеті все в зетках і триколорах, кричите, що можете повторити, а коли мобілізували, дебіли бля*ь, навіть автомат в руках тримати не вмієте, взагалі ніх*я не вмієте. Багаття і те не можете розвести. Суцільна п'янь", - репетує "Военком".

Зазначимо, що Україна поважає міжнародне право, тому російські військовослужбовці мають можливість добровільно здатися в полон. Для цього можна зателефонувати за номером: +38-066-580-34-98, +38-093-119-29-84. Також створено чат-бот "Хочу жить бот" (https://t.me/spasisebyabot), де приймаються звернення від російських військовослужбовців.

Нагадаємо, що ЗСУ взяли в оточення російські війська, які перебувають в районі міста Лиман на Донеччині. За повідомленнями російських військових кореспондентів, ЗСУ прорвали російську оборону в районі Ставків, за 10 км на північ від Лиману, і перерізали дорогу Торське-Дробишеве.

Оценка материала:

5.00 / 2
Довели російських блогерів до істерики: "мобіки" з РФ розбіглися в різні боки після першої автоматної черги в Лимані 5.00 5 2
Політика / Україна
30.09.2022 1541
Еще материалы раздела «Україна»