НОВОСТИ ДНЯ: В Україні мають намір перевипустити всі посвідчення водія: в чому причина  Дешевше, ніж в Європі. Ціни на автомобілі в Україні знижуються під час війни: деталі  В Україні запровадять випробувальний термін для контрактників: Рада зробила перший крок  Смачніше за салат "з крабових паличок": неймовірна закуска за 5 хвилин  Резніков пояснив, для чого Україні морські дрони  Вночі — до 9 морозу: синоптики розповіли про погоду в Україні на вихідні  Трильйон на оборону та повсякденні труднощі: які ризики для економіки України принесе 2023 ріквсе новости дня
Політика
Україна
01.10.2022 264

Україна вже співпрацює з НАТО глибше, ніж деякі його формальні члени, – Резніков

У секторі оборони Україна вже співпрацює з НАТО глибше, ніж деякі його формальні члени, які заслуговують титулу "головного союзника Росії в НАТО".

Про це міністр оборони України Олексій Резніков повідомив у фейсбук наступного дня після підписання президентом заяви на вступ до Альянсу.

"Ми і надалі будемо поглиблювати фактичну інтеграцію у сфері оборони. Адже це взаємовигідна співпраця. Міць сил оборони України вже усі оцінили. Варто пам’ятати, що НАТО – це не тільки про оборону, це про спільні цінності. Забезпечення стійкості демократичних інституцій, відновлення довіри до правосуддя, надійний захист громадянських свобод і прав людини – це також важливі компоненти інтеграції до НАТО", – зазначив він.

Резніков додав, що сьогодні ми маємо великий арсенал західної зброї, якою успішно б’ємо російських окупантів. 11 місяців тому, коли він просив надати Україні "стінгери", у відповідь чув, що це неможливо. Все змінилося.

"Український народ, українські захисники і захисниці, українська влада зробили неможливе – можливим", – підсумував він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна вже співпрацює з НАТО глибше, ніж деякі його формальні члени, – Резніков 5.00 5 1
Політика / Україна
01.10.2022 264
Еще материалы раздела «Україна»