НОВИНИ ДНЯ: Починається біла смуга у фінансах: 3 знаки зодіаку, у яких у березні 2026 року стартує найпотужніший грошовий період  Китай "переграє" США: як Пекін використовує політику Трампа на свою користь  Гороскоп на 20 лютого: Ракам - труднощі, Скорпіонам - не поспішати з висновками  Що сталося з дорогами в Україні і коли почнуть ремонт: названо умову  Зима не відступає: якою буде погода в Києві 20 лютого  В Україні може з'явитися нове свято: дата вже обрана  "Я завершив 8 воєн": Трамп зробив гучну заяву та висловився про Українувсі новини дня
Політика
Україна
01.10.2022 1881

Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані

У Міністерстві оборони країни-агресорки Росії офіційно визнали оточення ЗСУ та втрату міста Лиман Донецької області.

5d3956aea272ab6642a70bebf0a628c1_02.10.22

У Росії вперше прокоментували втрату Лимана, що є важлим стратегічним місто для звільнення інших населених пунктів луганської та Донецької областей. Там заявили, що російське командування було змушене відвести свої війська на "більш вигідні позиції". Пише ТСН. 

Про це йдеться у зведеннні російського оборонного відомства.

"У зв'язку зі створенням загрози оточення союзні війська були відведені з населеного пункту Червоний Лиман на вигідніші рубежі", - йдеться у повідомленні.

Зауважимо, у ЗСУ підтвердили інформацію про те, що українські захисники вже в Лимані Донецької області. Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону розповів, що за місто йдуть бої.

Нагадаємо, у суботу, 1 жовтня, українська армія зайшла до Лимана Донецької області, за місто йдуть бої з окупантами. Тим часом російські окупанти, які ще можуть втекти, драпають із українського міста. Усі подробиці, що зараз відбувається на Лиманському напрямку, читайте ТУТ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вивели війська на більш вигідні позиції: у Міноборони РФ вперше прокоментували поразку у Лимані 5.00 5 2
Політика / Україна
01.10.2022 1881
Еще материалы раздела «Україна»