НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Політика
Україна
02.10.2022 4813

Третя поворотна точка у війні: військовий експерт із США оцінив, чи звільнить Україна Херсон до зими

Військовий експерт зі США припускає, що Україні впродовж наступного місяця вдасться звільнити Херсон та Нову Каховку.

187004ec29bdd2536346d2a0cb9db94c_02.10.22

Президент The Jamestown Foundation Глен Говард спрогнозував, як може розвиватися подальша ситуація на фронті. Він вважає, якщо ЗСУ звільнять Херсон, то це "буде третя поворотна точка у війні". Пише ТСН. 

Таку думку Ґлен Говард – президент аналітичного центру, розповів в інтерв'ю 24 каналу.

"Якщо українці зможуть перенести свою лінію оборони за річку Оскіл, а також звільнити території на Луганщині, то це сформує новий рубіж оборони до початку зими. Це закладе основу для наступних успіхів і навіть виходу до Маріуполя. Дуже важливо те, що відбудеться за наступні кілька тижнів біля Херсона. Якщо українці звільнять Херсон, то це буде третя поворотна точка цієї війни. ЗСУ вийдуть на лінію річки Дніпро і зможуть підготувати наступ на Чонгар, перерізати постачання води до Криму", - зауважив він.

Військовий експерт вважає, що деокупція Херсона і Нової Каховки буде потужним ударом для російського "фюрера" Путіну.

"Цього я очікую впродовж наступного місяця. Далі почнеться зима - і війна сповільниться. Україна продовжить переозброєння армії, а в росіян триватиме мобілізація. Наступної весни росіяни опиняться у значно слабшій позиції, ніж були досі", - додав американець.

Нагадаємо, "мобіки" з РФ розбіглися в різні боки після першої автоматної черги в Лимані.

Оценка материала:

5.00 / 3
Третя поворотна точка у війні: військовий експерт із США оцінив, чи звільнить Україна Херсон до зими 5.00 5 3
Політика / Україна
02.10.2022 4813
Еще материалы раздела «Україна»