НОВОСТИ ДНЯ: Чи буде взимку контрнаступ: полковник ЗСУ в запасі Світан розповів, чого очікувати  Грудень в Україні почнеться з 12-градусних морозів   Жданов розповів, чому Україна не висуває Білорусі ультиматум через участь у війні  Прорахунки були фатальними. У США перевіряють невірні прогнози по війні в Україні, - ЗМІ  Мобілізований росіянин у середньому живе одну атаку – експерт  Народний синоптик розповів, чи довго в Україні протримаються морози та коли знову потепліє  "Вимагаємо виведення військ з території України та повернення всіх солдатів додому": у РФ почали бунтувати матері російських вояківвсе новости дня
Політика
Світ
03.10.2022 396

Партія миру посилюється: у ГУР розповіли, як кремлівські еліти хочуть відмежуватись від Путіна

Кремлівські еліти хочуть відмежуватися від "колективного Путіна", щоб врятувати свої статки.

aa3a725e69e0667effb5951742cd748f_03.10.22

Деякі представники так званих "кремлівських еліт" незадоволені імперськими амбіціями Путіна і намагаються знайти можливість піти від російського диктатора. Пише ТСН. 

Про це заявив представник пресслужби ГУР Міноборони України Андрій Юсов, інформує "УНІАН".

За його словами, наразі окремі представники кремлівської верхівки самі знаходяться в пошуку каналів та комунікацій з Заходом та Україною. Російські "еліти" хочуть убезпечити себе, свої статки і відмежуватись від диктатора. Прізвища представник ГУР відмовився назвати, бо вони "ще можуть знадобитися".

"Тому нехай вони поки що будуть утаємничені. Проте, можна констатувати, що серед військово-політичного керівництва, особливо серед бізнес-еліти сьогоднішньої путінської Росії, далеко не всі в захваті від тієї каші, яку заварив  "колективний Путін" і справді схиблений диктатор. Далеко не всі поділяють історичні позиції Медвєдева, Патрушева й інших. З кожним новим рівнем такої ескалації, з кожною новою хвилею мобілізації, з кожним новим відсотком падіння рейтингу Путіна, або, безумовно, новими успіхами Збройних Сил по звільненню окупованих територій, ця партія миру в середині Росії, безумовно буде посилюватися", – каже Юсов.

Представник ГУР Міноборони певен: Путіна чекає фіаско. Питання лише в тому, що чекає диктатора: політичне фіаско, міжнародний трибунал, палацовий переворот чи суд Лінча на вулиці.

Раніше політичний експерт Валерій Клочок заявив, що усунення Путіна елітою може бути одним з варіантів вирішення кризи в Росії. На його думку, російська еліта хоче усунути президента Росії Володимира Путіна, щоб зберегти чинну модель влади.

Оценка материала:

5.00 / 1
Партія миру посилюється: у ГУР розповіли, як кремлівські еліти хочуть відмежуватись від Путіна 5.00 5 1
Політика / Світ
03.10.2022 396
Еще материалы раздела «Світ»