НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 25 травня за картами Таро: Водоліям - важливі рішення, Близнюкам - стабільність  На ділянці не буде жодної оси: 5 копійчаних способів боротьби  Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єра  Одне обприскування назавжди позбавить томати від верхівкової гнилі: чим полити рослини  25 травня: церковне свято сьогодні, за що не можна братися на Іоана Предтечі  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 25–31 травня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 25–31 травня 2026 рокувсі новини дня
Політика
Україна
03.10.2022 785

"Розбігаються, як зайці": експерт пояснив, чому ЗСУ не можуть взяти в котлах багато полоненних РФ

Жданов - про вміст котлів у Лимані та Ізюмі.

У Лимані на Донеччині, що 2 жовтня ЗСУ повністю зачистили, російські солдати порозбігалися по лісах, як зайці. Пише ТСН. 

Про це розповів військови експерт Олег Жданов.

"Я розумію, що для російського командування потрапити до казана - катастрофа. Але другий котел вже захлопується, коли він практично порожній. Так само було з Ізюмським котлом. Ми сподівалися, що в нього потраплять частини ізюмського угруповання, виявилося, що лише кілька сотень полонених. Ті, кого спіймали лісами. Те саме - у Лимані. Сотні тисяч полонених, на яких ми очікували, не буде. Вони залишали техніку і, як зайці, побігли по полях, лісах, намагаються перебратися до своїх. Зміст у цих котлах на сьогодні мінімальний", - зазначив Жданов.

Нагадаємо, сьогодні, 2 жовтня, у Мережі почали публікувати фотографії військовослужбовців ЗСУ з прапором України біля стели у селищі Торське Донецької області.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Розбігаються, як зайці": експерт пояснив, чому ЗСУ не можуть взяти в котлах багато полоненних РФ 5.00 5 1
Політика / Україна
03.10.2022 785
Еще материалы раздела «Україна»