НОВОСТИ ДНЯ: Прогноз погоди на жовтень в Україні: коли очікувати снігу і заморозків  У Раді хочуть скасувати "правки Лозового" та строки давності корупційних злочинів  В Україні шукають десятки тисяч робітників: які професії найзатребуваніші, де та скільки платять  В Україні 1 жовтня переважно без опадів, вдень до +27°  Росія вибудовує нову лінію укріплень на шляху до Бердянська , - розвідка Естонії  Військовий облік жінок: у ДПСУ зробили уточнення щодо виїзду за кордон  Пошуком зниклих безвісти тепер займається МВС: як подати зверненнявсе новости дня
Політика
Росія
04.10.2022 512

До Пугачової звернулися з телецентру "Останкіно" після її від'їзду з Росії: "Нах*я приїжджала?"

Путіністи вкотре продемонстрували свій "високий" рівень інтелекту та нецензурно звернулися з будівлі московського телецентру "Останкіно" до співачки Алли Пугачової.

6e3356e3d109121c0e58a246dc6f0f5f_04.10.22

Жителі країни-агресорки, схоже, не можуть заспокоїтися через те, що виконавиця Алла Пугачова не підтримує розв'язану Росією війну в Україні. Пише ТСН. 

Зокрема, після того, як артистка поїхала з РФ, до неї вкотре нецензурно звернулися з будівлі телецентру "Останкіно".

На відеопроєкції транслювали наступне: "Алло, так нах*я ти взагалі приїжджала?".

Зазначимо, це вже не вперше, коли до Алли Пугачової нецензурно звертаються з будівлі телецентру "Останкіно". Зокрема, у травні співачку лайливо послали: "Алло, як добре, що ти втекла. Алло, ти давно тут усіх за*бала".

У вересні артистці дорікнули через приїзд до Москви без Максима Галкіна. Антивоєнна позиція зіркового подружжя настільки розлютила путіністів, що вони знову спробували публічно зачепити Пугачову за живе. В центрі Москви, на стіні телецентру "Останкіно", з'явилося світлове лайливе звернення до співачки: "Алла, де чоловіка про*бала?".

Сама Пугачова поки не прокоментувала звернення путіністів, лише після першої спроби її публічно образити знаменитість зазначила: "Чим нижчий інтелект, тим голосніші образи".

Оценка материала:

5.00 / 1
До Пугачової звернулися з телецентру "Останкіно" після її від'їзду з Росії: "Нах*я приїжджала?" 5.00 5 1
Політика / Росія
04.10.2022 512
Еще материалы раздела «Росія»