НОВОСТИ ДНЯ: Краще за Мімозу: рецепт неймовірно смачного і простого салату  В Україні мають намір перевипустити всі посвідчення водія: в чому причина  Дешевше, ніж в Європі. Ціни на автомобілі в Україні знижуються під час війни: деталі  В Україні запровадять випробувальний термін для контрактників: Рада зробила перший крок  Смачніше за салат "з крабових паличок": неймовірна закуска за 5 хвилин  Резніков пояснив, для чого Україні морські дрони  Вночі — до 9 морозу: синоптики розповіли про погоду в Україні на вихіднівсе новости дня
Бізнес
Економіка
04.10.2022 203

Україна близька до отримання $1,3 млрд від МВФ

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду у п'ятницю, 7 жовтня, збирається розглянути запит України на отримання додаткової допомоги в рамках програми екстреного фінансування.

Про це повідомило Reuters.

Співрозмовники агентства розказали, що у фонді вже підготували необхідні документи та вважають, що Україна має достатньо фінансових гарантій від глобальних партнерів, щоб відповідати вимогам МВФ щодо боргової стійкості й мати право на отримання допомоги.

Гроші надійдуть із нової програми антикризового фінансування, яку МВФ затвердив 30 вересня.

Це розширення (так зване антишокове продовольче вікно) передбачає надання додаткової допомоги країнам, які потерпають від суттєвого дефіциту платіжного балансу, викликаного глобальною продовольчою кризою.

Розмір допомоги для України становитиме $1,3 млрд.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна близька до отримання $1,3 млрд від МВФ 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
04.10.2022 203
Еще материалы раздела «Економіка»