НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.10.2022 546

Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами"

Співачка Алла Пугачова відповіла путіністам на їхні нецензурні звернення з будівлі московського телецентру "Останкіно".

ac91b65cd982e41a03a42a70bcb2fd9f_05.10.22

Виконавиця Алла Пугачова дала чітко зрозуміти палким прихильника Путіна, як вона реагує на їхні спроби її образити. Пише ТСН. 

Зокрема, після нецензурних звернень путіністів з будівлі московського телецентру "Останкіно", артистка залишила в Instagram красномовний допис. Зірка зазначила, що її ненавидять ті люди, яких вона й сама терпіти не могла. Ба більше, артистка назвала путіністів рабами та наголосила, що вони завжди такими були.

"Яке щастя, що мене ненавидять ті люди, яких я завжди терпіти не могла. Якби я їм подобалася, це означало б, що співала і жила даремно. Причина зрозуміла. Нехай скрегочуть зубами. Були холопами – стали рабами", - красномовно відповіла путіністам Пугачова.

Нагадаємо, після того, як Алла Пугачова поїхала з РФ, до неї вкотре нецензурно звернулися з будівлі телецентру "Останкіно". На відеопроєкції співачці адресували лайливе повідомлення.

Оценка материала:

5.00 / 2
Алла Пугачова красномовно відповіла на лайливі звернення путіністів: "Були холопами - стали рабами" 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
05.10.2022 546
Еще материалы раздела «Суспільство»