НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Політика
Росія
05.10.2022 295

У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги

У Російській Федерації готують правоохоронців, які придушуватимуть майбутніх протестів проти мобілізації.

aee652b465ea3165d5e9048000af1eca_05.10.22

Головне управління розвідки Міноборони України отримало інформацію про те, що в Росії активізувалась підготовка нових підрозділів "особливого призначення", які розганятимуть антимобілізаційні протести. Пише ТСН. 

Про це йдеться на телеграм-каналі розвідки.

У розвідці також розповіли, що мобілізованим у Росії вже зараз не вистачає спальних місць, їжі, форми та грошей. Зокрема, на території Омського танкового інженерного інституту планувалось розміщення 6000 осіб. Проте до 30 вересня до інституту фактично прибуло 9000 мобілізованих, а до 1 жовтня очікується ще 2000 мобілізованих.

"Керівництво закладу не має можливості забезпечити цей особовий склад навіть мінімальними умовами для проживання та харчуванням. Немає спальних місць, не вистачає вбиральнь, в приміщеннях відсутнє опалення. Вночі температура повітря опускається до мінус 6", - йдеться в повідомленні.

Водночас вояки вже починають хворіти, але медичну допомогу їм не надають. Не вистачає і форм для мобілізованих, а місцеві комісари вже скаржаться на "значні труднощі при проведенні мобілізації".

"Військовий комісар центрального та сеймського округів ігор ясько повідомив командуванню про значні складнощі при проведенні мобілізації. Подібні заходи не проводились з 1941 року і адміністративна система просто не готова до виконання поставлених задач. За його словами: "люди відключають домофони та не відчиняють двері". В результаті 27 вересня зі 170 повісток було вручено лише 16, а 28 вересня зі 180 – 10", - розповідають у розвідці.

Нагадаємо, у навчальному центрі в російському місті Єлані Свердловської області, куди звозять мобілізованих із усього Уралу, новобранці гинуть, не дочекавшись відправлення на фронт. Про смерть щонайменше трьох мобілізованих стало відомо в понеділок, 3 жовтня.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Росії готують правоохоронців, які розганятимуть антимобілізаційні мітинги 5.00 5 1
Політика / Росія
05.10.2022 295
Еще материалы раздела «Росія»