НОВОСТИ ДНЯ: У Росії бояться "сюрпризів" ЗСУ до Нового року: "Олів'є в горлянку не полізе"  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  На Україну насувається потепління, але з мокрим снігом, дощами та поривами вітру  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  5 напоїв світу, які варто спробувати і якими можна зігрітися на Новий рік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвітівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
07.10.2022 2713

Похолодання тривалістю до 5 днів. Синоптики дали прогноз погоди на зиму 2022−2023 в Україні

Початок вересня 2022 виявився надзвичайно дощовим та прохолодним. Синоптики дали офіційний прогноз погоди, чого очікувати від зими 2022−2023 в Україні.

Українські синоптики спростували фейк, який розповсюджується Мережею та з вух у вуха про начебто рекордно холодну зиму для України. Укргідрометцентр України на офіційній сторінці у Facebook пояснив, чому не варто піддаватися маніпуляціям. Пише НВ. 

Синоптики повідомили, що за розрахунками погоди за останні зо років та спираючись на базу даних про погоду за останні 100 років, виходить, що в 2022—2023 роках погода буде теплішою.

За прогнозами погода протягом зими буде на 2 градуси вища за минулий рік. Середня температура зими грудень-лютий 2022−2023 буде рекордно високою. Взимку очікується температура повітря на 1−2 градуса вищою за норму протягом 30 років.

Протягом останніх років скорочувався строк, коли температура досягла порогових 8 градусів Цельсію ― це щоразу пізніше восени та щоразу раніше весною ― зокрема вона перемістилася на третю декаду жовтня та першу декаду квітня. З грудня по лютий цього року цілком ймовiрнi короткочаснi суттєві похолодання тривалістю 1−5 діб.

Зважаючи на це, перенесення початку опалювального періоду на пізніші строки та його закінчення на більш ранні строки в Гідрометцентрі вважають обґрунтованим та підтверджується метеорологічними розрахунками.

Оценка материала:

5.00 / 2
Похолодання тривалістю до 5 днів. Синоптики дали прогноз погоди на зиму 2022−2023 в Україні 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
07.10.2022 2713
Еще материалы раздела «Суспільство»