НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Політика
Росія
07.10.2022 236

Патріарх Кирил доручив церковним служителям в Росії молитися за Путіна

Російський патріарх Кирил закликав громадян, які підтримують Путіна, молитися за нього.

a7bf4f6e43b8b11c37bcdcc1e35348f9_07.10.22

В Росії Патріарх Кирил доручив церковним служителям молитися за Путіна, який 7 жовтня святкуватиме 70-річчя. Пише ТСН. 

Про це пише російське видання “Медуза”.

Як зазначається, патріарх Кирил закликає росіян та церковних служителів молитися 7 жовтня за фюрера Путіна, який розв'язав війну в Україні. Також у храмах планується здійснити “особливий обряд благання про здоров'я президента Росії”, а також “виголосити багатоліття” для Путіна.

Патріарх Кирил підтримує вбивства мирних мешканців в Україні

Нещодавно очільник Російської православної церкви Патріарх Кирил підтримав мобілізацію в РФ та закликав молитися за Путіна. Він закликав росіян до “духовної мобілізації”.

Він також  звертався до заможних росіян, щоб ті  віддавати значну частку своїх грошей тим, хто цього потребує. Якщо ж багаті не ділитимуться з бідними, то їм "загрожує пекло".

Оценка материала:

5.00 / 1
Патріарх Кирил доручив церковним служителям в Росії молитися за Путіна 5.00 5 1
Політика / Росія
07.10.2022 236
Еще материалы раздела «Росія»