НОВОСТИ ДНЯ: У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів  На вихідних потеплішає - «плюс» прогнозують навіть уночі  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Політика
Україна
07.10.2022 228

Зупинка захопленої ЗАЕС може призвести до зупинки експорту електроенергії в ЄС, - Зеленський

Зупинка захопленої російськими окупантами Запорізької АЕС призвела до нехватки електроенергії для її експорту до країн Європейського союзу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням президента України Володимира Зеленського у своєму зверненні.

"Якщо Запорізька АЕС не працює, ми в Українці отримуємо певні складнощі. Отримуємо ситуацію, коли у нас немає профіциту електроенергії, яку ми можемо експортувати зокрема до країн ЄС. Це мінус і для народів ЄС, які втрачають надійне джерело енергопостачання, це мінус і для нас, українців. Ми говоримо про це чесно", - сказав президент.

Зеленський також закликав ЄС до єдності в питанні протидії окупації Запорізької АЕС терористичними військами Російської Федерації.

"Нам усім разом в Європі треба боротися за свої інтереси у повній єдності", - наголосив президент Зеленський.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зупинка захопленої ЗАЕС може призвести до зупинки експорту електроенергії в ЄС, - Зеленський 5.00 5 1
Політика / Україна
07.10.2022 228
Еще материалы раздела «Україна»