НОВИНИ ДНЯ: Гроші самі йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, яких чекає великий фінансовий успіх після 9 грудня  Трамп зробив заяву про необхідність виборів президента в Україні  В Росії розбився військовий транспортний літак Ан-22 "Антей"  Мирний план скоротили до 20 пунктів, США шукають компроміс щодо територій, - Зеленський  Німеччина скептична до окремих пунктів мирного плану США щодо України, - Мерц  На Україну насувається негода: де 9 грудня можливі дощі та мокрий сніг  Штрафи за новорічні ялинки: яку відповідальність передбачено 2025 рокувсі новини дня
Бізнес
Економіка
11.10.2022 573

Україна призупиняє експорт електроенергії для стабілізації енергосистеми

Україна з 11 жовтня призупиняє експорт електроенергії з метою стабілізації своєї енергосистеми.

630_360_1514865202-9708-elektroenergia_11.10.22

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики у Фейсбуці.

"Сьогоднішні ракетні обстріли, що вразили теплову генерацію та електричні підстанції, змушують Україну піти на припинення з 11 жовтня 2022 року експорту електроенергії задля стабілізації власної енергосистеми", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що росія продовжує здійснювати енергетичний терор проти України, а також посилює енергетичний тиск на Європейський Союз. Так, експорт електроенергії з України допомагав Європі зменшувати споживання російських енергоресурсів.

"І саме тому росія знищує нашу енергосистему, вбиваючи саму можливість експорту електроенергії з України", - вважає міністр енергетики Герман Галущенко.

Як повідомлялося, у Києві та Київській області, Черкаській, Чернігівській областях, а також у Житомирі введений графік аварійного відключення споживачів від енергопостачання.

Зранку 10 жовтня росія здійснила масований ракетний удар по всій території України: було випущено понад 80 ракет. Внаслідок обстрілів постраждали об'єкти критичної інфраструктури, в окремих областях почалися перебої із електропостачанням та мобільним зв'язком.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна призупиняє експорт електроенергії для стабілізації енергосистеми 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
11.10.2022 573
Еще материалы раздела «Економіка»