НОВИНИ ДНЯ: Кривава повня або Черв’ячний Місяць: що це за явище і чому воно провокує емоційні гойдалки  Київ без плану на зиму: Зеленський зробив жорстку заяву на РНБО  Трамп зробив нову скандальну заяву про допомогу Україні від США  Остання надія Кремля: експерт назвав єдиний фактор, що тримає армію Путіна на плаву  Скільки часу потрібно Росії, щоб захопити весь Донбас — заступник голови ОП  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києві  Морози відступають, але є нюанс: прогноз погоди в Києві на 27 лютоговсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
11.10.2022 1002

Половина поїздів в Україні відстають від графіку

"Укрзалізниця" продовжує рух країною, попри чергову ранкову повітряну тривогу майже по всій території. Станом на 8:30 звичним графіком рухаються 40 поїздів; до 30 хвилин затримуються 14 рейсів, а 23 рейси - затримуються на 30 хвилин і більше.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу УЗ.

За даними прес-служби, залізничні вокзали працюють по всій країні в звичайному режимі, підземні переходи виконують роль укриття для пасажирів. Крім того, київська кільцева електричка продовжує рух за графіком, щоб забезпечити можливість пересуватись містом для тих, кому це необхідно.

"Рух приміських рейсів у всіх регіонах нормалізовано, напруга у контактній мережі відновлена", - йдеться в повідомленні.

Слідкувати за затримками рейсів можна на сайті, в чат-ботах Укрзалізниці в розділі "онлайн-табло" та в застосунку, повідомили в прес-службі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Половина поїздів в Україні відстають від графіку 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
11.10.2022 1002
Еще материалы раздела «Суспільство»