НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  В Україні у суботу до +18°, дощі лише на заході  Найгірші цифри з 2022 року: у РФ зафіксували рекордне падіння довіри до Путіна  Чи залишиться Україна без американської зброї: Рютте відповів на чутки про зупинку програми PURLвсі новини дня
Політика
Світ
12.10.2022 734

Канада направить до Польщі 40 саперів для навчання українських солдатів

Канада направить до Польщі додатково 40 бойових інженерів та саперів для допомоги у навчанні українських солдатів та офіцерів у рамках зобов'язання щодо збільшення військової допомоги Україні.

flickr_com_ciska_van_geer_14_650x410_12.10.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

З 2015 року Збройні сили Канади навчили понад 33 тисячі українських військових, але з лютого призупинили деякі навчальні заходи.

"Сьогодні я оголошую, що найближчими тижнями Канада направить до Польщі близько 40 саперів, щоб допомогти Військам Польщі навчити українських саперів інженерній розвідці, вибуховим роботам, мінуванню та розмінуванню", - заявила міністр оборони Канади Аніта Ананд.

Ананд наголосила, що нова група інструкторів розширить співпрацю канадських та українських військових.

Раніше ми писали, що Канада збільшить можливості свого ключового транспортного вузла у Шотландії для прискорення доставки військового обладнання до України та інших країн Східної Європи.

Також повідомлялося, що Канада передала Україні 450 млн канадських доларів (або 349 млн американських доларів) допомоги на закупівлю газу до опалювального сезону.

Оценка материала:

5.00 / 1
Канада направить до Польщі 40 саперів для навчання українських солдатів 5.00 5 1
Політика / Світ
12.10.2022 734
Еще материалы раздела «Світ»