НОВИНИ ДНЯ: Без Америки Європа у кризі — лідери шукають шляхи підтримки України та власної оборони  Синоптики попереджають про різкі температурні гойдалки по всій Україні  В Україні засекретили дані про кількість СЗЧ та дезертирства: причина  ISW розкрив блеф Путіна про “неминучу перемогу”: які реальні успіхи та втрати армії РФ цього року  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 11–12 грудня  В Україну йде похолодання: чого чекати від погоди завтра й коли може бути мороз  По Воронежу завдано ракетного удару: росіяни бідкаються на перебої зі світлом і водоювсі новини дня
Політика
Європа
16.10.2022 610

Уряд Угорщини веде країну до програшу, - мер Будапешта

Дешевий російський газ – це величезна афера, а уряд країни веде Угорщину до програшу, перебуваючи на неправильному боці історії.

gettyimages_1336098522_2_650x410_16.10.22

Про це заявив мер Будапешта Гергей Корачонь, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його Facebook.

"Дешевий російський газ – це величезна афера. Зате є дуже дорогий російський газ! Те, що траплялося так багато разів у угорській історії, відбувається знову: уряд не тільки ставить країну на неправильний бік історії, але й ставить її на бік, що програв. що вони не можуть відрізнити агресора від жертви, є не лише – хоча цього було достатньо – морально невиправданим, а й економічно шкідливим”, – заявив мер угорської столиці.

За його словами, якби дешевий російський газ існував, то угорцям не довелося б платити неймовірно високі рахунки за комунальні послуги. Угорщина має вийти з тіні Путіна і перейти від викопної енергії до відновлюваної, потрібно вибрати енергонезалежність замість енергозалежності.

Нагадаємо, що сьогодні Орбан закликав Угорщину готуватися до затяжної війни в Європі через помилкові дії влади ЄС.

Також Орбан заявив про існування "табору миру", де рішення війни в Україні можуть бачити мирними переговорами.

Оценка материала:

5.00 / 1
Уряд Угорщини веде країну до програшу, - мер Будапешта 5.00 5 1
Політика / Європа
16.10.2022 610
Еще материалы раздела «Європа»