НОВИНИ ДНЯ: Де дешевше жити в Європі: українки порівняли ціни в Іспанії, Польщі та Німеччині  Війна в Україні після 9 травня може суттєво змінитися: експерт вказав на загрозливу деталь  Інфляція в Європі б’є рекорди через нафту по 110 доларів, - WSJ  Це смішно: в РНБО прокоментували пропозицію Путіна про перемир’я 9 травня  "Ми не вороги": Зеленський відповів Венсу на заяви щодо скорочення допомоги США  Зарплата в Україні зросла: де можна заробити 85 тисяч гривень  Середня зарплата в Україні сягнула 30 тисяч гривень: хто отримує найбільшевсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
19.10.2022 2260

До України повертаються дощі: прогноз погоди на середу, 19 жовтня

До України йде похолодання.

У середу, 19 жовтня, у більшості областей також очікуються дощі. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Так, за прогнозами синоптиків, 19 жовтня в країні буде хмарна з проясненнями погода. У західних, північних, вдень і в центральних та Харківській областях невеликі дощі, на решті території без опадів. Вітер південно-західний та західний, 7-12 м/с, на заході країни вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура у західних та північних областях вночі 6-11°, вдень 10-15°, на решті території вночі 3-8° тепла, вдень 13-18°, у південній частині до 21°.

У Києві 19 жовтня також ітиме невеликий дощ. Вітер переважно південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 8-10° тепла, вдень 13-15°.

Нагадаємо, раніше в Укргідрометцентрі спростували фейк щодо прогнозів про надзвичайно сувору зиму. Водночас завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС Віра Балабух повідомила, що зима цього року в Україні очікується теплою.

Оценка материала:

5.00 / 1
До України повертаються дощі: прогноз погоди на середу, 19 жовтня 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
19.10.2022 2260
Еще материалы раздела «Суспільство»