НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Вибиті Україною мости спричинили паніку серед посіпак Путіна: колаборанти готують втечу з Херсонщини  Втрата Криму може стати фатальною для режиму Путіна — The Hill  Свириденко зустрілася з Туском на тлі кризи з Польщеювсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
19.10.2022 686

Київ економить лише 7% електроенергії з 30% необхідних, - військова адміністрація

Київ сьогодні економить лише 7% електроенергії з 30% необхідних.

Про це повідомили в міській військовій адміністрації.

КМВА закликала жителів економити електроенергію та воду, тоді електромережу не вимикатимуть примусово.

"Тож аби не було віялових відключень потрібно: обмежити роботу енергомістких приладів в години пік із 6.00 до 9.00 та від 17.00 до 23.00", - йдеться в повідомленні адміністрації.

Крім цього, КМВА звернулася до бізнесу вимикати вивіски, підсвітку, не залишати увімкненими освітлення в приміщеннях на ніч та ілюмінацію.

Оценка материала:

5.00 / 2
Київ економить лише 7% електроенергії з 30% необхідних, - військова адміністрація 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
19.10.2022 686
Еще материалы раздела «Столиця»