НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Політика
Україна
25.10.2022 2284

Уряд розширив перелік осіб для отримання статусу учасника бойових дій

Уряд розширив перелік осіб для отримання статусу учасника бойових дій.

630_360_1666609964-929_25.10.22

Про це Міноборони повідомляє у Телеграмі, передає Укрінформ.

На засіданні уряду було ухвалене рішення про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413. Внесеними змінами передбачається приведення Постанови у відповідність з оновленим законодавством України та забезпечення захисту прав і свобод військовослужбовців і представників інших Сил безпеки та оборони, які брали і беруть участь у захисті України від російського агресора.

Актом визначено процедуру надання та позбавлення статусу учасника бойових дій для осіб, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України.

Завдяки внесеним змінам зазначена категорія осіб матиме змогу користуватися пільгами і гарантіями, визначеними чинним законодавством, зокрема Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Оценка материала:

5.00 / 4
Уряд розширив перелік осіб для отримання статусу учасника бойових дій 5.00 5 4
Політика / Україна
25.10.2022 2284
Еще материалы раздела «Україна»