НОВИНИ ДНЯ: РФ втрачає вплив на Південному Кавказі через "маршрут Трампа", - СЗР  Всесвіт запускає потужний фінансовий потік: ці 5 знаків зодіаку можуть заробити багато грошей у 2026 році  У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Світ
28.10.2022 556

У Байдена прокоментували промову Путіна: "Не хоче, щоб Україна існувала як незалежна держава-нація"

У промові Путіна узагалі не було нічого нового, зізналася речниця Білого дому.

f17a53092e237c7b5cb484cdd1f23671_28.10.22

У Білому домі не побачили у промові президента Росії Володимира Путіна 27 жовтня нічого, що свідчило б про зміну стратегічних цілей Москви.

Про це речниця Білого дому Карін Жан-П’єр повідомила журналістам на брифінгу. Пише ТСН. 

"Скажу про промову Путіна доволі просто: у ній узагалі не було нічого нового", – заявила вона.

"Вона не вказує, що стратегічні цілі Путіна змінилися. Він не хоче, щоб Україна існувала як незалежна держава-нація, і це очевидно щонайменше з того, що він почав неспровоковану війну в Україні", – пояснила речниця Білого дому.

Вона також запевнила у незмінності підходу США: "продовження підтримки України разом із іншими країнами світу, поки Росія веде цю жорстоку війну".

Що сказав Путін про Україну

Під час виступу на "Валдайському форумі" 27 жовтня Путін заявив, що війна проти України "була неминучою", проте сталося це "не з вини Москви". Диктатор натомість сказав, що РФ просто хотіла "захистити" "республіки" Донбасу.

Очільник Кремля знову звинуватив Україну у створенні "брудної бомби", але й запевнив, що нібито не планує застосовувати ядерну зброю проти держави.

Події на Майдані 2014 року Путін назвав "безглуздим держпереворотом"; сказав, що українці та росіяни – нібито один народ; сказав, що "справжнім гарантом української державності могла б бути лише Росія, яка й створила сьогоднішню Україну".

Оценка материала:

5.00 / 2
У Байдена прокоментували промову Путіна: "Не хоче, щоб Україна існувала як незалежна держава-нація" 5.00 5 2
Політика / Світ
28.10.2022 556
Еще материалы раздела «Світ»