<
НОВИНИ ДНЯ: Буданов розкрив план зі знищення путінської армії в Україні  Допомога Україні від США: згідно з законопроєктом американська влада має розробити довгострокову стратегію підтримки  Буданов анонсував нові атаки на РФ: Маємо показати, що Путін не може захистити росіян  Зеленський звернувся до лідерів країн ЄС: треба переграти Путіна в рішучості  Оладки з капустою: рецепт від Євгена Клопотенка  Розкрита одна з таємниць виникнення життя на Землі – дослідження  Виробник Iris-T анонсував передачу Україні ще однієї ЗРК найближчими тижнямивсі новини дня
05.11.2022 456

Вибороли 11 золотих медалей: українські плавці в ластах виграли Кубок світу

Збірна України з плавання в ластах показала найкращий результат на Кубку світу.

5de1ebf0dc9450d794819f903b89860c_05.11.22

Збірна України з плавання у ластах стала переможцем загальнокомандного заліку Кубка світу-2022, який відбувся у польському Познані. Пише ТСН.

Про це повідомляє Спортивний комітет України у Facebook.

"Синьо-жовті" вибороли 29 медалей: 9 срібних, 9 бронзових та 11 золотих.

"Кубок Світу наш! Фінал Кубка світу з плавання в ластах завершився перемогою національної збірної команди України в загальному заліку! Дякуємо за підготовку спортсменів заслуженим тренерам України Шляховській Аллі, Годованій Марині, Дєловій Ірині, заслуженому майстру спорту, тренеру Семенченко Юлії", – прокоментували перемогу у Федерації підводного спорту та підводної діяльності України.

Нагадаємо, що чемпіон Європи, призер чемпіонату світу з плавання в ластах Дмитро Захарчук загинув на війні з Росією.

5.00 / 1
Вибороли 11 золотих медалей: українські плавці в ластах виграли Кубок світу 5.00 5 1