НОВИНИ ДНЯ: Росія цілеспрямовано б’є по Одещині: Зеленський зробив жорстку заяву щодо відповідальних за ППО  У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід  СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек  Мотивація попри війну: Соціологи пояснили, що допомагає українцям не втрачати сенс життя  Гроші будуть, але не російські: ЄС виділив Україні кошти, задіявши "план Б"  До України йдуть морози — прогноз погоди на Різдво  США і Європа підготували детальний план гарантій безпеки для України, - Bloombergвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.11.2022 1331

Чи будуть вихідні на Новий рік та Різдво в Україні: на що чекати

Зазвичай зима - це період довгих новорічних свят, шкільних канікул і додаткових вихідних. Чи будуть вихідні дні в січні 2023 року.

45988ea4e5bf126b3a1367e1af2b9b9e_05.11.22

На які дні припадають головні новорічні свята, пише ТСН. 

Згідно з календарем на 2023 рік, 1 січня припадає на неділю, а Різдво (7 січня) - на суботу. В статті 73 Кодексу України "Про працю", якщо великі державні чи релігійні свята припадають на вихідний день, то наступний після них понеділок також вихідний. Тобто, 2 та 9 січня 2023 року мали бути вихідними днями.

2022 року через воєнний стан, який запроваджений по всій території України від 24 лютого, додаткові вихідні, починаючи від 8 березня 2022 року, були скасовані.

Наразі в Україні вже тричі було подовжено воєнний стан. Останній, третій раз, його пролонгували до 21 листопада 2022 року.

Чи чекати на додаткові вихідні в січні 2023 року

Якщо в країні триватиме війна, воєнний стан буде знову подовжено. В цьому випадку додаткових вихідних у січні 2023 року - на Новий рік та Різдво - не буде.

Звісно, ці нормативи стосуються працівників державних підприємств та установ, а ось керівники приватних компаній можуть встановлювати свої графіки відпочинку й роботи персоналу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чи будуть вихідні на Новий рік та Різдво в Україні: на що чекати 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
05.11.2022 1331
Еще материалы раздела «Суспільство»