НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Світ
07.11.2022 460

В Угорщині відповіли Путіну, чи є в них територіальні претензії до України

В Угорщині заявили, що хочуть припинення війни.

5dc70e06269111ae3141a8eb6db06055_07.11.22

МЗС Угорщини відреагувало на заяви російського диктатора Путіна про те, що в Угорщині, Польщі та Румунії можуть бути свої територіальні претензії до України. Там наголосили, що така риторика Кремля лише поглиблює військовий конфлікт. Пише ТСН. 

Про це пише угорське видання index.hu.

"Ми не вважаємо правильними заяви, що поглиблюють військовий конфлікт. Замість подібних заяв необхідне негайне припинення вогню і мирні переговори", - заявили в МЗС у відповідь на заяву Путіна.

Заяви Путіна про "територіальні претензії" Польщі, Румунії та Угорщини до України і реакція цих країн

Російський диктатор Володимир Путін напередодні заявив, що нібито "Угорщина, Румунія та Польща" мають свої територіальні претензії до України і "українцям варто про це задуматись".

У Польщі засудили заяви диктатора, наголосивши, що Путін навмисно поширює фейки, які сам же і вигадав.

У Румунії також засудили заявили Путіна, наголосивши, що ця країна підтримує територіальну цілісність України в межах міжнародно визнаних кордонів.

"МЗС наголошує, що загарбницька війна, розпочата Росією 24 лютого, є серйозним і брутальним порушенням принципів міжнародного права, у тому числі суверенітету та територіальної цілісності України", - повідомили в румунському МЗС.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Угорщині відповіли Путіну, чи є в них територіальні претензії до України 5.00 5 2
Політика / Світ
07.11.2022 460
Еще материалы раздела «Світ»