НОВИНИ ДНЯ: По Воронежу завдано ракетного удару: росіяни бідкаються на перебої зі світлом і водою  Приходить відчуття полегшення: 3 знаки зодіаку відчують щастя, якого давно не відчували, вже після 10 грудня  Мирна угода щодо України стає дедалі ближчою — The Washington Post  Путін уже хоче не лише Донбас, а й "Новоросію" — Портников про нову загрозу для України  Трамп підштовхує Київ до миру, заявляючи про "неминучу поразку", - The Wall Street Journal  У Києві - дощ, на сході - мокрий сніг: якою буде погода в Україні 10 грудня  Тепло зникне: синоптикиня розповіла, коли Україну накриє холодний фронтвсі новини дня
Бізнес
Економіка
08.11.2022 886

Зеленський прокоментував націоналізацію "Укрнафти" та інших підприємств

Націоналізація "Укрнафти", "Мотор Січі" та інших підприємств була необхідна Україні в умовах війни. Це допоможе забезпечувати нагальні потреби Міноборони.

_imeni_1_1932_650x410_08.11.22

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал президента України Володимира Зеленського.

"Наша відсіч ворогу має бути максимально ефективною та злагодженою. На засіданні Ставки верховного головнокомандувача ухвалено рішення про перехід у власність держави активів стратегічно важливих підприємств: АТ "Мотор Січ", ПрАТ "Запоріжтрансформатор", ПрАТ "АвтоКрАЗ", ПАТ "Укрнафта", ПАТ "Укртатнафта", - написав президент.

За словами Зеленського, націоналізація, яка здійснювалась відповідно до чинних законів, допоможе забезпечити нагальні потреби сектору оборони.

"У ці важкі часи маємо направити всі сили задля звільнення нашої землі та людей, підтримки української армії", - додав президент.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що НКЦПФР прийняла рішення щодо націоналізації ПАТ "Укрнафта", ПАТ "Укртатнафта", АТ "Мотор Січ", ПрАТ "АвтоКрАЗ", ПрАТ "Запоріжтрансформатор".

За словами прем'єра України Дениса Шмигаля, приватизація була необхідна для задоволення потреб Міноборони, а саме ЗСУ та енергетичному сектору.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський прокоментував націоналізацію "Укрнафти" та інших підприємств 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
08.11.2022 886
Еще материалы раздела «Економіка»