НОВИНИ ДНЯ: Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Українцям доведеться лікуватися вдома? : чому нові стандарти госпіталізації спричинили скандал  Положення Путіна хитке: Європу закликали завдати вирішального удару  "Мігранти на замовлення": Мадяр звинуватив Орбана у таємній допомозі Фіцо  В Україні заговорили про війну без піхоти: експерт пояснив, як технології змінять фронт  Жахливо, але зараз не до цього: Трамп відреагував на кривавий удар по Києвувсі новини дня
Бізнес
Економіка
08.11.2022 653

Уряд скасовує податки на імпорт генераторів та акумуляторів

Кабмін затвердив постанову, згідно з якою від сплати ПДВ та в’їзного мита будуть звільнені важливі для проходження опалювального сезону товари.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час промови на засіданні уряду.

За словами Шмигаля, йдеться про газогенератори, електричні двигуни, електрогенератори, установки та обертові електричні перетворювачі, трансформатори, електричні акумулятори, електричні водонагрівачі, обігрівачі.

Також прем’єр повідомив, що уряд, енергетики, місцева влада та комунальники паралельно продовжують підготовку до зими. Відбувається закупівля резервного обладнання, готуються додаткові пункти обігріву, активно ведуться перемовини з міжнародними партнерами про доставлення в Україну необхідного обладнання та техніки, аби все швидко відремонтувати та бути готовими до різних ситуацій.

Оценка материала:

5.00 / 1
Уряд скасовує податки на імпорт генераторів та акумуляторів 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
08.11.2022 653
Еще материалы раздела «Економіка»