НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на тиждень: Стрільцям - сила й таланти, Терезам - романтика та кар’єра  Одне обприскування назавжди позбавить томати від верхівкової гнилі: чим полити рослини  25 травня: церковне свято сьогодні, за що не можна братися на Іоана Предтечі  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 25–31 травня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 25–31 травня 2026 року  Зміцніють на ваших очах: як приготувати чудо-добриво для томатів після висадки  Гороскоп на 25 травня: Овнам - вирішення старих проблем, Ракам - не поспішативсі новини дня
Політика
Світ
17.11.2022 724

У Міноборони нагадали, що Україна просила НАТО закрити небо

У Міноборони заявили, що удар по території інших країн був тільки питанням часу

3abfe370ce31c5486bc20be1d2f558d5_17.11.22

Голова Міністерства оборони Олексій Резніков заявив, що Україна неодноразово зверталась до НАТО з закликом закрити небо над Україною, тому що російські ракети можуть впасти на території інших держав. Пише ТСН. 

Про це Резніков написав у себе в Twitter.

"Польща. Це не самоздійснююче пророцтво. Це реальність, про яку ми попереджали. Ми просили закрити небо, бо небо не має кордонів", - написав чиновник.

Рєзніков додав російські некеровані ракети небезпечні не лише для України, але й несуть загрозу і країнам-сусідам, членам Європейського союзу та НАТО.

"Рукавички зняті. Час перемагати", - заявив Резніков.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Міноборони нагадали, що Україна просила НАТО закрити небо 5.00 5 2
Політика / Світ
17.11.2022 724
Еще материалы раздела «Світ»