НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Політика
Україна
18.11.2022 1090

Втрати ЗСУ: Данілов не підтверджує статистику начальника штабів США

Твердження генерала Марка Міллі про те, що українська армія уже втратила 100 тисяч убитими та пораненими, “не зовсім відповідають дійсності”.

19269c6efb6f51eaaa9c5c6abfdf35de-18.11.22

Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував статистику втрат російської та української армій, яку нещодавно озвучив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі. Пише ТСН. 

Про це він говорив в інтерв'ю “Радіо НВ”.

Американський генерал у коментарі агентству Reuters повідомив, що втрати російських військових в Україні перевищили 100 тисяч убитими та пораненим, та припустив, що ЗСУ втратили не менше.

"Ви бачите понад 100 тисяч російських солдатів убитими та пораненими. Те ж саме, ймовірно, на українській стороні", – припустив Марк Міллі.

Олексій Данілов погодився з його оцінкою щодо втрат росіян, але таку ж кількість загиблих та поранених у ЗСУ — заперечив.

“З російського боку ми підтверджуємо – це 100 відсотків. З нашого боку - це не зовсім відповідає дійсності", - заявив Данілов.

До слова, Марк Міллі навів також перебільшені цифри щодо українських втікачів від війни, яких, за його словами, було від 15 до 30 мільйонів. Треба зауважити, що за офіційними даними, станом на 1 січня 2022 року в Україні проживало загалом 34,5 млн громадян, тому цифра 30 мільйонів з уст американського генерала звучить надто фантастично.

Оценка материала:

5.00 / 3
Втрати ЗСУ: Данілов не підтверджує статистику начальника штабів США 5.00 5 3
Політика / Україна
18.11.2022 1090
Еще материалы раздела «Україна»