НОВИНИ ДНЯ: Де в Україні буде тепло, а де пройдуть дощі: синоптики дали прогноз на 29 березня  Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  В Україні у суботу до +18°, дощі лише на заході  Найгірші цифри з 2022 року: у РФ зафіксували рекордне падіння довіри до Путінавсі новини дня
Політика
Україна
20.11.2022 731

Масовані ракетні удари можна очікувати від РФ будь-коли – Повітряні сили

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону заявив, що нових масованих ракетних ударів від окупантів можна очікувати будь-коли.

За його словами, виробництво достатньої кількості ракет для такого удару потребує від одного до двох тижнів.

"Ворог не полишив спроб схилити Україну до якихось переговорів, перемир'я, щоб використати для себе, аби перегрупуватися та наростити потенціал і вдарити знову. Удари можна очікувати будь-коли, бо також РФ не полишає й намірів залишити нас в блекауті", - наголосив Ігнат.

Він також додав: "У РФ є "Іскандери", але вже в достатньо малій кількості, а от "Калібри" і ракети Х-101 росіяни продовжують виготовляти".

Оценка материала:

5.00 / 2
Масовані ракетні удари можна очікувати від РФ будь-коли – Повітряні сили 5.00 5 2
Політика / Україна
20.11.2022 731
Еще материалы раздела «Україна»