НОВОСТИ ДНЯ: Прогноз погоды на 8 февраля в Украине: осадки почти прекратятся, мороз — до 14°  У РФ зафіксували у січні рекордний дефіцит бюджету  ЗМІ з'ясували, як друзі Путіна обходять санкції і хто їм в цьому допомагає  Чи можуть призовника звільнити з роботи та що в такому разі робити  Поворот на весну: коли у Києві відбудеться перелом у погоді  Якщо будемо святкувати Різдво 25 грудня: нові дати в церковному календарі на 2023 рік  Росіяни зводять укріплення та накопичують сили у Криму не для наступу, а для оборони – експертвсе новости дня
Політика
Україна
23.11.2022 363

"Україні розслаблятися не можна": дипломат розповів про стратегію Путіна

Для Путіна є тільки один спосіб впливу це - сила, тиск та корупція. І він їх застосовуватиме надалі, каже політик.

56ef05beef4479a10053d3ee95aeb931_23.11.22

Щоб досягти свої цілей, президент РФ Володимир Путін посилюватиме поліцейський режим в Росії, аби там не виникло протестів, шукатиме зброю по всьому світу, щоб продовжити атакувати Україну, і застосовуватиме тиск та корупцію на міжнародній арені.

Про це розповів в інтерв’ю ТСН.ua український дипломат і політик Роман Безсмертний.

"Що стосується дій, то вони поділятимуться на дві частини: перша – це внутрішня – це посилення поліцейського режиму, недопущення протестів. Але це буде посилювати внутрішнє протистояння всередині системи. І рано чи пізно, як каже історія імперської Росії і Радянського Союзу, виникне внутрішній серйозний конфлікт, який приведе чи до повішання, чи до розстрілу, до чого завгодно. Такий закон жанру", - каже він.

"Друге – це зовнішній ефект. Україні розслаблятися не можна, бо вони будуть з торбою бігати по світу, шукати різного роду зброю для того, щоб продовжувати атакувати Україну. А третє – зрозуміло, що на міжнародній арені будуть відбуватися дуже серйозні баталії. І мене дуже турбує позиція окремих політичних лідерів європейських держав чи представників окремих партій, таких як Берлусконі, таких як Орбан, я вже не кажу про частину Чехії, Франції тощо. Там всякого пропутінського хламу стільки виникло, що я би радив, щоб ті, хто відповідає за громадський порядок, ті, хто розуміють цінність демократії, звернули на це увагу в Європі", - сказав Безсмертний.

Для того, щоб впливати агресивним способом не тільки на Україну, а й на інші країни, для Путіна є тільки один спосіб – сила, тиск, корупція, тому він буде це робити, каже експерт.

"Кремль буде робити все, щоб паскудити цивілізованому, демократичному світу. З одного боку, це дуже погано, а з іншого боку, це дозволить європейцям прийти швидше до тями. Бо в цивілізованого світу зараз є два способи діяти: перший – це стати поруч з Україною не лише шляхом допомоги, а й шляхом збройного поєднання зусиль, або другий варіант – рано чи пізно прийти до цього, але це вже буде дуже задорога ціна, бо Польща – це перший крок кремлівського фюрера", - резюмував він.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Україні розслаблятися не можна": дипломат розповів про стратегію Путіна 5.00 5 1
Політика / Україна
23.11.2022 363
Еще материалы раздела «Україна»