НОВОСТИ ДНЯ: В Україні почали серійно виробляти 152-міліметрові снаряди: на них вже пишуть послання окупантам  Вчені відродили стародавні "віруси-зомбі", що століттям були заморожені під кригою озер Сибіру  Бюджетні страви на Новий рік 2023: просте меню на святковий стіл  Почали заробляти. Рекордна кількість українців хочуть залишитися в Британії  Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецептивсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
23.11.2022 1158

Тепліше та менше снігу: європейські синоптики розповіли, якою буде зима

Їх очікування співпадають з прогнозами українських колег.

Синоптики неодноразово давали прогнози стосовно зими 2022-2023 та відмічали, що цього року вона буде теплішою ніж минулого. На це вказують прогнози українських експертів, які раніше публікувало ZN.UA.

Синоптики сайту SEVERE WEATHER EUROPE підтвердили, що цієї зими очікуються більш високі температурні показники.

За їх оцінками, більша частина континенту цієї зими знаходиться в більш теплому діапазоні температур. Температури, що відповідають середнім зимовим показникам більш вірогідні лише у західній та південно-західній частині Європи.

Крім того, за їх прогнозами цієї зими опадів буде менше, за винятком Середземномор'я та північної Європи.

На більшій частині європейського континенту прогнозують менше середньої кількості снігу. Однак експерти підкреслюють, що це зовсім не означає, що цієї зими снігу не буде.  Він очікується, але у меншій кількості.

Якою буде зима і чи чекати українцям тривалих та сильних морозів читайте у матеріалі Віри Балабух «Аномальні температури: чи буде зима холодною».

Оценка материала:

5.00 / 2
Тепліше та менше снігу: європейські синоптики розповіли, якою буде зима 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
23.11.2022 1158
Еще материалы раздела «Суспільство»