НОВИНИ ДНЯ: Чи будуть вибори під час воєнного стану: Зеленський про те, хто це вирішить  В Україні зросли ціни: що найбільше здорожчало у листопаді  Лубінець розкрив деталі перевірок в ТЦК  "Критичний момент для України": європейські лідери провели розмову з Трампом  "Віткофф і Кушнер, здається, на боці РФ": сенатор США закликав Трампа змінити посланців  Які електромобілі найменш надійні: експерти назвали 4 моделі, які варто уникати  У НАТО немає плану на випадок виходу США, - Politicoвсі новини дня
Політика
Україна
22.11.2022 553

Міністр оборони розповів, скільки балістичних та крилатих ракет залишилось у РФ

Міністр оборони України Олексій Резніков оприлюднив оцінку залишків ракетного арсеналу Російської Федерації.

Про це Міністерство оборони України повідомило в Телеграмі.

Так, згідно з даними міністра, станом на 23 лютого збройні сили Російської Федерації мали на озброєнні, зокрема близько 900 балістичних ракет «Іскандер», 500 крилатих ракет морського базування «Калібр», 300 крилатих ракет повітряного базування Х-555, 370 ракет типу Х-22/32 і 500 типу Х-35, а також вісім тисяч боєприпасів для зенітних ракетних комплексів C-300.

Також у Росії були 470 надзвукових протикорабельних ракет «Онікс» і 43 гіперзвукові ракети «Кинджал».

Станом на 18 листопада в запасах російських військ залишалися 119 «Іскандерів», 229 «Калібрів», 150 ракет Х-555, 120 штук Х-22/32, 356 штук Х-35, 6980 штук С-300, 347 «Оніксів» та 43 «Кинджали».

«Чотири ворога російського ракетного арсеналу: блискучі українські війська ППО, бездарні російські ракетні війська, санкції, час. Давайте демілітаризуємо терористичну державу, щоб жити в мирі», — наголосив Резніков.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міністр оборони розповів, скільки балістичних та крилатих ракет залишилось у РФ 5.00 5 1
Політика / Україна
22.11.2022 553
Еще материалы раздела «Україна»