<
НОВИНИ ДНЯ: Байден і Трамп погодилися на два раунди дебатів: коли вони відбудуться  Як приготувати смачні голубці: чим замінити рис у фарші  Потеплішає до +21: Гідрометцентр розповів, на яку погоду очікувати мешканцям Київщини  В Україні знову теплішає: якою буде погода 17 травня  Чи реально мобілізуватися на цивільну посаду в армії: в Міноборони відповіли  Погода в Україні зміниться: синоптик розказала, до чого готуватись  До України повертається потепління: чи скрізь погода потішить 17 травнявсі новини дня
Політика
Україна
23.11.2022 556

Ракети вичерпуються, але є нюанс. В ЗСУ зробили заяву щодо "арсеналу росіян"

РФ може самостійно виготовляти ракети, якими вона б'є по об'єктах інфраструктури України. Але, якщо вона буде продовжувати атаки в такому темпі, то виникає питання - чи встигне вона поповнювати запаси.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Як звернув увагу речник Повітряних сил, росіяни під час масованої атаки випускають по 100 ракет за один раз.

"Беремо масовані удари, а найбіліше ж всього РФ випустила ракет 10-11 жовтня, а також 31-го і в листопаді - це вже було 96 ракет (ракетна атака 15 листопада - ред.). І якщо подивитися на інфографіку, яку опублікувало Міноборони, можна прорахувати те, що й зробили в РНБО і робити такі припущення (що РФ має ракет на 3-4 масовані удари по Україні - ред.)", - каже Ігнат.

Тобто, іншими словами можна припустити, що арсеналу ракет Росії залишилося на 3-4 удари, такі як РФ здійснила 15 листопада, але є нюанс.

"Але не варто забувати, що ворог запускає не лише високоточні ракети, в них ще є і радянські. Наприклад, Х-22. Так, вони не точні, але їх є багато у противника. Щодо С-300 - це зовсім інші ракети, які вони використовують як терористичний засіб озброєння проти мирного населення у прифронтових містах, бо дальність їх невелика", - пояснює Ігнат.

При цьому, що стосується тих ракет, які постійно використовуються для ударів по критичній інфраструктурі: Х-101, Х-555, "Калібр" і в тому числі "Іскандер", то деякі з них противник може виготовляти, так само як і "Кинжали".

"Тому, вони можуть поповнювати те, що витрачають. Але, якщо вони битимуть по інфраструктурі такими темпами, як вони собі взяли в жовтні, то очевидно що їхня промисловість не встигне за такими ударами, бо ракети так швидко не виготовляються. І по-друге, - треба мати достатньо матеріалів і запчастин, що в умовах санкцій для них викликає проблеми", - акцентував Ігнат.

Втім, він зазначив, те що РФ все ж вдається виготовляти потроху ракет - це факт, підприємства у росіян працюють. При цьому не виключено, що залишки запчастин для високоточної зброї є на складах країни-агресора.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ракети вичерпуються, але є нюанс. В ЗСУ зробили заяву щодо "арсеналу росіян" 5.00 5 2
Політика / Україна
23.11.2022 556
Еще материалы раздела «Україна»