НОВОСТИ ДНЯ: У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів  На вихідних потеплішає - «плюс» прогнозують навіть уночі  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Політика
Україна
24.11.2022 676

"Збити їх не вдавалося": експерт повідомив, яка російська ракета є найпроблемнішою для України

Україна вже має досвід збиття "Оніксів".

1f7ce4b883e2848ad656152c556c1745_24.11.22

Гіперзвуковий ракетний комплекс "Кинджал", який росіяни запускають по нашій території, є найбільш небезпечним і проблемним для України, оскільки вони летять із великою швидкістю і їх складно збивати ППО.

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів в інтерв'ю ТСН.ua.

"Тільки ракета "Кинджал" - є для нас проблемою. Тому що вона рахується, як гіперзвукова. На окремій ділянці траєкторії вона розвиває таку швидкість. І з трьох випадків її застосування, принаймні, так рахується, що тричі вони застосовували, усі ракети досягли своєї цілі, збити їх не вдалося. Вона повітряного базування і в тій ділянці, де ми можемо її відстежити і збити, у неї найбільша швидкість", - пояснив експерт.

Водночас Жданов сказав, що не вважає "Кинджал" дійсно гіперзвуковою ракетою, оскільки, за його словами, практика показує, що це не зовсім відповідає дійсності.

"Онікси" ми збивали. Ними дуже часто обстрілювали Одесу і міста на чорноморському узбережжі. І у нас є досвід зі збиття цієї ракети", - додав Жданов.

Нагадаємо, в ISW кажуть, що РФ суттєво виснажила свій арсенал високоточних ракет і в окупантів спостерігаються проблеми з поповненням цього арсеналу. Але аналітики попередили, що найближчим часом росіяни все ж зможуть масштабно атакувати критично важливу інфраструктуру України.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Збити їх не вдавалося": експерт повідомив, яка російська ракета є найпроблемнішою для України 5.00 5 2
Політика / Україна
24.11.2022 676
Еще материалы раздела «Україна»