НОВОСТИ ДНЯ: "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Україну  В Україні 9 грудня ймовірний мокрий сніг та дощ, вдень до 5° тепла  Путіну привиділася польська "агресія": він заявив, що "тільки РФ дасть Україні гарантії безпеки"все новости дня
Політика
Світ
24.11.2022 240

У розвідці назвали головні цілі мобілізації в Росії

Мобілізовані росіяни поповнюють підрозділи окупаційної армії на території України. Це одна з головних цілей проведення мобілізації в Росії.

_viyskovi_gettyimages_1242709636_19_650x410_24.11.22

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скібіцького.

 

За його словами, однією з основних цілей мобілізації в РФ є поповнення частин та тактичних груп, які наразі беруть участь у бойових діях проти України. Потім - це створення частин резерву у всіх військових округах Росії.

Зокрема, такі частини створюються навіть на Північному флоті.

"І, звичайно, я сказав би про встановлення нового режиму дивізії крайових військ. Тому що це один із підходів Росії щодо збільшення чисельності військ біля нашого кордону. Звичайно ж можливого залучення цих військ на території України. Наприклад, на Херсонщині", - сказав Скібіцький.

Він також додав, що розвідці відомо про плани переведення цих військ під відповідальність Південного військового округу.

Зазначимо, раніше аналітики ISW повідомляли, що нова хвиля мобілізації погіршить загальну якість російських військ.

Також повідомлялося, що у Білорусі завершилися військові навчання підрозділів мобілізованих солдатів армії РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
У розвідці назвали головні цілі мобілізації в Росії 5.00 5 1
Політика / Світ
24.11.2022 240
Еще материалы раздела «Світ»