НОВОСТИ ДНЯ: У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів  На вихідних потеплішає - «плюс» прогнозують навіть уночі  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Політика
Україна
24.11.2022 4582

"Це ніяка не церква": у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону діяльності МП на території України

Депутати хочуть викинути Московський патріархат з України.

a76048c12a88834cdbc4c7e2d3941528_24.11.22

Українські депутати хочуть припинити існування МП в Україні та розірвати з РПЦ договори аренди Києво-Печерської Лаври. Пише ТСН. 

Про це повідомила депутатка ВР Ірина Геращенко.

"Те, що в Лаврі антиукраінське кремлівське кубло, яке не має нічого спільного з релігією і церквою, було зрозуміло давно. В парламенті вже 8 місяців блокується створення ТСК по МП. Тож прийшов час припинити загравати з МП , бо це ніяка не церква , а ідеологічна організація просування "русского мира". Разом з колегами направили на уряд звернення з вимогою негайно розірвати оренду з МП , за якою Лавра використовується кремлівськими агентами. За ініціативи Миколи Княжицького зареєстрували проєкт закону, що мета якого - заборона діяльністі Російської православної церкви на території України", - написала Геращенко.

Вона зазначила, що пропонованим законом передбачається повна заборона будь-яких релігійних організацій та установ, які входять до складу чи визнають у будь-якій формі підлеглість у канонічних, організаційних, інших питаннях РПЦ.

"Метою законопроєкту є запобігання загрозам національній безпеці України та забезпечення порядку, адже занадто довго РПЦ проводила відверту антиукраїнську та диверсійну діяльність і адвокатувала всі дії злочинного російського режиму. Діяльність православних релігійних організацій в Україні має проводитись з урахуванням Патріаршого та Синодального Томосу, наданого Українській Православній Церкві та Українській державі". - написала Геращенко.

Нагадаємо, що у Рівненській області СБУ навідалася до монастирів УПЦ МП через отримання анонімного дзвінка. Анонім повідомив, що у монастирі переховують ворожі ДРГ, які прибули з Білорусі.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Це ніяка не церква": у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону діяльності МП на території України 5.00 5 2
Політика / Україна
24.11.2022 4582
Еще материалы раздела «Україна»