НОВОСТИ ДНЯ: В Україні почали серійно виробляти 152-міліметрові снаряди: на них вже пишуть послання окупантам  Вчені відродили стародавні "віруси-зомбі", що століттям були заморожені під кригою озер Сибіру  Бюджетні страви на Новий рік 2023: просте меню на святковий стіл  Почали заробляти. Рекордна кількість українців хочуть залишитися в Британії  Аномальні температури: чи буде зима холодною  "Білорусь може кинутися не на Україну, а в інший бік": експерт про загрозу теракту на АЕС  Новорічні десерти: три прості рецептивсе новости дня
Політика
Світ
24.11.2022 439

"Треба вирішувати". Путинський депутат назвав Вірменію незаконною державою

Російський депутат від правлячої партії "Єдина Росія" Євген Федоров вважає Вірменію "тупиковою країною", питання з русофобією, в якій потрібно "вирішувати за законом".

fedorov_650x410_24.11.22

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на російські ЗМІ.

Зокрема, він назвав Вірменію "тупиковою країною в геополітичному плані", а владу в ній було поставлено Сполученими Штатами у процесі нібито помаранчевої революції.

"У неї від Росії просто залежить питання виживання. Як вирішувати? Загальна стандартна відповідь - завжди треба вирішувати за законом. Вірменія вийшла зі складу СРСР за законом? Ні. Значить це незаконне державне утворення. Діяти треба виходячи з цього", - додав Федоров.

Зазначимо, що російська пропаганда вживає схожі визначення щодо України, а також Казахстану.

Зокрема російський президент Володимир Путін неодноразово повторював, що Володимир Ленін нібито створив Україну.

Оценка материала:

5.00 / 1
"Треба вирішувати". Путинський депутат назвав Вірменію незаконною державою 5.00 5 1
Політика / Світ
24.11.2022 439
Еще материалы раздела «Світ»