НОВОСТИ ДНЯ: Військовий облік 2023: які документи військовозобов'язаний повинен надати, влаштовуючись на роботу  Як засолити сало, щоб було смачним: відповіді на найпоширеніші запитання  Українські військові розпочали навчання на системах Patriot у Німеччині  Які автівки підпадають під транспортний податок у 2023 році: опубліковано перелік  Командующий обороной Киева объяснил, зачем Россия перебрасывает военных в Беларусь  Яка риба корисніша — морська чи річкова  Скільки коштує квартира в новобудові в Києві та коли почнуть зростати ціни: фахівець дав прогнозвсе новости дня
Політика
Світ
26.11.2022 653

Коли Грузія зможе отримати статус кандидата на членство в ЄС: відомі терміни

У 2023 році Єврокомісія оцінить виконання 12 рекомендацій Грузією щодо отримання статусу кандидата на членство в ЄС.

flickr_by_jrope_14_650x410_26.11.22

Про це пише РБК-Україна з посиланням на місцеве видання "Грузия Online".

За словами посла Євросоюзу в Грузії Павла Герчинського, рішення щодо статусу кандидата на членство буде ухвалено також до кінця наступного року.

"Офіційний висновок Єврокомісії очікується тільки в жовтні. Потім, наприкінці майбутнього року, наші лідери, Європейська рада обговорить прогрес, досягнутий Грузією та іншими країнами. Тож час ще є. Я знаю, що грузинська сторона поставила перед собою дуже амбітні терміни, у парламенті триває робота з реалізації 12 рекомендацій", - заявив дипломат.

Коментуючи рекомендації ЄС щодо деолігархізації, посол назвав це "непростим пріоритетом".

"Сподіваємося, що цей законопроєкт буде направлено до Венеціанської комісії для отримання висновку, і рекомендації Венеціанської комісії будуть взяті до уваги", - сказав посол ЄС у Грузії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Коли Грузія зможе отримати статус кандидата на членство в ЄС: відомі терміни 5.00 5 2
Політика / Світ
26.11.2022 653
Еще материалы раздела «Світ»