НОВОСТИ ДНЯ: "Ідеальний історичний шанс”: росіянина арештували через пропозицію Кадирову захопити Москву  Україну засипле сніг: де різко зміниться погода з понеділка  Як США збираються зупинити Путіна: експертка описала стратегію  Запечене картопляне пюре з сиром та беконом: оригінальний рецепт  Настає справжня зима: відомий синоптик дав прогноз погоди на початок лютого в Україні  "Після авто 1950-х років ти сів у Porsche": інструктор ЗСУ порівняв радянський танк з Leopard 2 і Abrams  Україна готує аеродроми для винищувачів F-16 - Повітряні сили ЗСУвсе новости дня
Політика
Україна
25.11.2022 268

Кабмін схвалив надання гуманітарної допомоги державам Африки й Азії у вигляді зерна

Кабінет міністрів схвалив надання гуманітарної допомоги державам Африки та Азії у вигляді пшениці чи кукурудзи загальним обсягом до 125 тис. метричних тонн.

Про це йдеться у постанові уряду.

Зазначається, що МВС і Держслужбі з надзвичайних ситуацій доручили "забезпечити надання товарів гуманітарної допомоги – зерна пшениці (не нижче 3 класу) та/або зерна кукурудзи загальним обсягом до 125 тис. метричних тонн" шляхом поставки до Судану, Ємену, Кенії та Нігерії.

Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) виділили 900 млн гривень для закупівлі та поставки до держав Африки та Азії зерна пшениці (не нижче 3 класу) та/або зерна кукурудзи обсягом до 64 тис. метричних тонн.

Міністерству фінансів доручили здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

МЗС доручено узгодити з ООН та відповідними органами держав Африки та Азії питання щодо поставки товарів гуманітарної допомоги з українських морських торговельних портів до портів призначення (на умовах поставки CIF) та передачі гуманітарної допомоги.

Відповідне рішення ухвалене на виконання указу президента Володимира Зеленського від 14 листопада.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін схвалив надання гуманітарної допомоги державам Африки й Азії у вигляді зерна 5.00 5 1
Політика / Україна
25.11.2022 268
Еще материалы раздела «Україна»