НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  "Але можуть почати і раніше": експерт повідомив імовірну дату нового наступу РФ на Україну  Що таке перша, друга та третя лінії оборони: пояснення військового експерта Жданова  "Україна має 2-4 місяці на звільнення територій": генерал Маломуж пояснив чому  "Щоб ніколи не повторилося": Буданов перелічив завдання України для відносин з РФ після війнивсе новости дня
Політика
Україна
27.11.2022 435

"Друга трансформаторна армія": Данілов висловився про атаки РФ по ГЕС та ТЕЦ

"Друга трансформаторна армія": Данілов висловився про атаки РФ по ГЕС та ТЕЦ

2ac67986644c49e8a83a33ca50ab6aed_27.11.22

Україна переможе на енергетичному фронті, наголосив він. Пише ТСН. 

Секретар РНБО Олексій Данілов назвав російські війська "другою трансформаторною армією", яка веде боротьбу з українськими ГЕС та ТЕЦ.

Таку думку він висловив у своєму Тwitter.

Втім, наголосив секретар РНБО, Україна переможе і на цьому енергетичному фронті. "Все буде Україна", - наголосив він.

"Друга трансформаторна армія" - тепер офіційно про росармію, яка щодня веде "героїчну" боротьбу з українськими ГЕС та ТЕЦ. Ці покидьки вже намагалися позбавити нас пального, а світ – зерна. Впораємося і з цим енергетичним фронтом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Данілов заявляв, що відмова Росії від ядерної зброї буде головною умовою для переговорів після війни. За його словами, вестися переговори можуть з новим керівництвом РФ або інших держав, які виникнуть на її території.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Друга трансформаторна армія": Данілов висловився про атаки РФ по ГЕС та ТЕЦ 5.00 5 2
Політика / Україна
27.11.2022 435
Еще материалы раздела «Україна»